Mighty Code Studio s.r.o.

IČO 17141664

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Vyšší Brod
Odvětví (NACE)
IT služby · 6201
Datum vzniku
2022-05-13
Tržby 2024
0 Kč
Výsledek hospodaření 2024
-9,0 tis. Kč
Základní kapitál
10,0 tis. Kč
Spisová značka
C 32194/KSCB

Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona,

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2024 0 Kč -9,0 tis. Kč
2023 11,0 tis. Kč -6,0 tis. Kč
2022 20,0 tis. Kč 12,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Mighty Code Studio s.r.o. v insolvenci?

Mighty Code Studio s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Mighty Code Studio s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2024 měla Mighty Code Studio s.r.o. tržby 0 Kč.

Kde firma Mighty Code Studio s.r.o. sídlí?

Mighty Code Studio s.r.o. má sídlo na adrese Vyšší Brod, 38273.