Releven reality s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Adéla Hunalová od 25. 3. 2022jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Bc. Jaroslav Hunal od 28. 8. 2023jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
11 listin · 7 účetních závěrek- účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 05.04.2026C 49298/SL11/KSHK
- účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.04.2024C 49298/SL7/KSHK
- notářský zápis [NZ 123/2023, N 129/2023]C 49298/SL4/KSHK
- notářský zápis [NZ 153/2023, N 154/2023]C 49298/SL5/KSHK
- notářský zápis [NZ 154/2023, N 154/2023]C 49298/SL6/KSHK
- účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 14.02.2026C 49298/SL10/KSHK
- účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.04.2023C 49298/SL3/KSHK
- notářský zápis [Nz 603/2022]C 49298/SL1/KSHK
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí názvy
- Releven hut s.r.o.25. 3. 2022 – 21. 7. 2023
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Releven reality s.r.o. v insolvenci?
Releven reality s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Releven reality s.r.o. plátce DPH?
Releven reality s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Releven reality s.r.o. sídlí?
Releven reality s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 264/5, Hradec Králové, 500 03.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗