ForestBit Electronics s.r.o.
IČO 14303388
· DIČ CZ14303388
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE)
Elektronika · 26110
Základní kapitál
1,0 tis. Kč
Spisová značka
C 363652/MSPH
Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti:
C
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma ForestBit Electronics s.r.o. v insolvenci?
ForestBit Electronics s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je ForestBit Electronics s.r.o. plátce DPH?
ForestBit Electronics s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma ForestBit Electronics s.r.o. sídlí?
ForestBit Electronics s.r.o. má sídlo na adrese Preslova, Praha, 15000.