IVY SOLUTION s.r.o.
IČO 11916044
· DIČ CZ11916044
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Čajkovského, Jihlava
Odvětví (NACE)
Ubytování · 55
Výsledek hospodaření 2024
21,0 tis. Kč
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
50,0 tis. Kč
Spisová značka
C 125323/KSBR
Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
| 2024 |
3,1 mil. Kč |
21,0 tis. Kč |
| 2023 |
4,6 mil. Kč |
127,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.
C
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma IVY SOLUTION s.r.o. v insolvenci?
IVY SOLUTION s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma IVY SOLUTION s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2024 měla IVY SOLUTION s.r.o. tržby 3,1 mil. Kč.
Je IVY SOLUTION s.r.o. plátce DPH?
IVY SOLUTION s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma IVY SOLUTION s.r.o. sídlí?
IVY SOLUTION s.r.o. má sídlo na adrese Čajkovského, Jihlava, 58601.