Zámek Liběchov s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Josef Homolka od 25. 6. 2021jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost Zámek Liběchov s.r.o. v roce 2025 vykázala ztrátu 31,0 tis. Kč.
Struktura majetku a zdrojů 2025
Aktiva
- Dlouhodobé pohledávky42,0 tis. Kč
- Peněžní prostředky20,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál10,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let-157,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření za období-31,0 tis. Kč
- Dlouhodobé závazky206,0 tis. Kč
- Krátkodobé závazky32,0 tis. Kč
- Časové rozlišení2,0 tis. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
6 listin · 5 účetních závěrek- účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.08.2022C 351845/SL3/MSPH
- notářský zápis [NZ 37/2021]C 351845/SL1/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
Historie z obchodního rejstříku
Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Zámek Liběchov s.r.o. v insolvenci?
Zámek Liběchov s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je firma Zámek Liběchov s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 Zámek Liběchov s.r.o. vykázala ztrátu 31,0 tis. Kč.
Kde firma Zámek Liběchov s.r.o. sídlí?
Zámek Liběchov s.r.o. má sídlo na adrese Litoměřická 143, Liběchov, 277 21.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗