JR-elmex s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Lenka Jírová od 21. 3. 2024jednatel
-
Andrew Stewart Bridge od 27. 4. 2022společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
11 listin · 5 účetních závěrek- účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.01.2026C 85334/SL11/KSOS
- insolvenční rozhodnutí Vyhláška 22 INS 1931/2025-A2C 85334/SL8/KSOS
- insolvenční rozhodnutí usn KSOS 22 INS 1931/2025-A10C 85334/SL9/KSOS
- účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 28.06.2025C 85334/SL10/KSOS
- notářský zápis [NZ 98/2024]C 85334/SL6/KSOS
- účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 28.05.2024C 85334/SL7/KSOS
- notářský zápis [NZ 166/2023]C 85334/SL4/KSOS
- účetní závěrka [2022]C 85334/SL5/KSOS
- notářský zápis [NZ 86/2022]C 85334/SL2/KSOS
- účetní závěrka [2021]C 85334/SL3/KSOS
- notářský zápis [NZ 74/2021]C 85334/SL1/KSOS
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Lesní 343/35, 74101 Nový Jičín14. 4. 2021 – 27. 4. 2022
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Petr Soldánjednatel, společník1. 4. 2022 – 2. 8. 2023
- René Fryšarajednatel, společník14. 4. 2021 – 27. 4. 2022
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma JR-elmex s.r.o. v insolvenci?
JR-elmex s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je JR-elmex s.r.o. plátce DPH?
JR-elmex s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma JR-elmex s.r.o. sídlí?
JR-elmex s.r.o. má sídlo na adrese Máchova 432/61, Nový Jičín, 741 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗