AF TRADE & Co. s.r.o.

IČO 10691693 · DIČ CZ10691693

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Soukenická, Ostrava
Odvětví (NACE)
Pozemní doprava · 49410
Datum vzniku
2021-03-22
Základní kapitál
1,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 85216/KSOS

Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

B

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma AF TRADE & Co. s.r.o. v insolvenci?

AF TRADE & Co. s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je AF TRADE & Co. s.r.o. plátce DPH?

AF TRADE & Co. s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma AF TRADE & Co. s.r.o. sídlí?

AF TRADE & Co. s.r.o. má sídlo na adrese Soukenická, Ostrava, 70200.