EGER CZ, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 09855769
DIČ: CZ09855769
Korunní 2569/108, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Korunní 2569/108, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 46900
Datum vzniku: 25. 1. 2021
Základní kapitál: 1,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 343173/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Provádění zahraničního obchodu s vojenským materiálem v rozsahu povolení vydaného podle zákona č. 38/1994 Sb.; Správa vlastního majetku

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Jakub Eger od 25. 1. 2021
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost EGER CZ, s.r.o. v roce 2025 snížila ztrátu o 30 % na 257,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly o 39 % na 4,7 mil. Kč.

4,7 mil. Kč
Tržby
257,0 tis. Kč
Ztráta
4,7 mil. Kč
Celkové výnosy
2,4 mil. Kč
Aktiva
122,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
95 %
Celková zadluženost
−10,6 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2021 570,0 tis., 2022 1,1 mil., 2023 −970,0 tis., 2024 −368,0 tis., 2025 −257,0 tis.2021570,0 tis.20221,1 mil.2023−970,0 tis.2024−368,0 tis.2025−257,0 tis.
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2021 1,7 mil., 2022 12,4 mil., 2023 6,4 mil., 2024 3,4 mil., 2025 4,7 mil.20211,7 mil.202212,4 mil.20236,4 mil.20243,4 mil.20254,7 mil.
Daň z příjmů (Kč)
Daň z příjmů (Kč): 2021 135,0 tis., 2022 272,0 tis., 2023 121,0 tis., 2024 0, 2025 02021135,0 tis.2022272,0 tis.2023121,0 tis.2024020250
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 4,7 mil. Kč -257,0 tis. Kč
2024 3,4 mil. Kč -368,0 tis. Kč
2023 6,4 mil. Kč -970,0 tis. Kč
2022 12,4 mil. Kč 1,1 mil. Kč
2021 1,7 mil. Kč 570,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Zásoby122,0 tis. Kč
  • Krátkodobé pohledávky354,0 tis. Kč
  • Peněžní prostředky2,0 mil. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál1,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let378,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření za období-257,0 tis. Kč
  • Dlouhodobé závazky1,9 mil. Kč
  • Krátkodobé závazky363,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Společnost zastupuje jednatel.
Datová schránka: kw63m3a
Další aktivní firmy na adrese sídla: 5158

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

7 listin · 5 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma EGER CZ, s.r.o. v insolvenci?

EGER CZ, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma EGER CZ, s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla EGER CZ, s.r.o. tržby 4,7 mil. Kč.

Je firma EGER CZ, s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 EGER CZ, s.r.o. vykázala ztrátu 257,0 tis. Kč.

Je EGER CZ, s.r.o. plátce DPH?

EGER CZ, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma EGER CZ, s.r.o. sídlí?

EGER CZ, s.r.o. má sídlo na adrese Korunní 2569/108, Praha, 101 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗