Bárta elektromontáže s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 09706976
DIČ: CZ09706976
Sudoměřská 1574/27, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Sudoměřská 1574/27, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Specializované stavební práce 43
Datum vzniku: 26. 11. 2020
Základní kapitál: 2,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 340838/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Václav Bárta od 26. 11. 2020
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

13 listin · 6 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Bárta elektromontáže s.r.o. v insolvenci?

Bárta elektromontáže s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Bárta elektromontáže s.r.o. plátce DPH?

Bárta elektromontáže s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Bárta elektromontáže s.r.o. sídlí?

Bárta elektromontáže s.r.o. má sídlo na adrese Sudoměřská 1574/27, Praha, 130 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗