Matoke development s.r.o.

IČO 09511407 · DIČ CZ09511407

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Kurzova, Praha
Odvětví (NACE)
Výstavba budov · 4120
Datum vzniku
2020-09-15
Tržby 2025
36,7 mil. Kč
Výsledek hospodaření 2025
22,0 tis. Kč
Základní kapitál
100,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 337376/MSPH
Dotace a EU fondy
2 záznamů

Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2025 36,7 mil. Kč 22,0 tis. Kč
2024 40,8 mil. Kč 226,0 tis. Kč
2023 44,9 mil. Kč 1,0 mil. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Matoke development s.r.o. v insolvenci?

Matoke development s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Matoke development s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Matoke development s.r.o. tržby 36,7 mil. Kč.

Je Matoke development s.r.o. plátce DPH?

Matoke development s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Matoke development s.r.o. sídlí?

Matoke development s.r.o. má sídlo na adrese Kurzova, Praha, 15500.