TECHNICUM PLASTIC ENGINEERING s.r.o.
IČO 09340815
· DIČ CZ09340815
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Roudnická, Budyně nad Ohří
Odvětví (NACE)
Velkoobchod · 46900
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
1,0 tis. Kč
Spisová značka
C 45633/KSUL
Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.
C
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma TECHNICUM PLASTIC ENGINEERING s.r.o. v insolvenci?
TECHNICUM PLASTIC ENGINEERING s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je TECHNICUM PLASTIC ENGINEERING s.r.o. plátce DPH?
TECHNICUM PLASTIC ENGINEERING s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma TECHNICUM PLASTIC ENGINEERING s.r.o. sídlí?
TECHNICUM PLASTIC ENGINEERING s.r.o. má sídlo na adrese Roudnická, Budyně nad Ohří, 41301.