GOLD-Energy s.r.o.
IČO 09240829
· DIČ CZ09240829
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Myslivecká, Staňkovice
Odvětví (NACE)
Opravy strojů · 33200
Výsledek hospodaření 2025
-192,0 tis. Kč
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
20,0 tis. Kč
Spisová značka
C 333082/MSPH
Hlavní předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, v rozsahu oborů činnosti:
C
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma GOLD-Energy s.r.o. v insolvenci?
GOLD-Energy s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma GOLD-Energy s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla GOLD-Energy s.r.o. tržby 16,0 tis. Kč.
Je GOLD-Energy s.r.o. plátce DPH?
GOLD-Energy s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma GOLD-Energy s.r.o. sídlí?
GOLD-Energy s.r.o. má sídlo na adrese Myslivecká, Staňkovice, 43949.