IZOLSTAV GROUP, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 09233351
DIČ: CZ09233351
Podnikatelská 553, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Podnikatelská 553, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Zemědělství 016
Datum vzniku: 9. 6. 2020
Základní kapitál: 1,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 332983/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Vasyl Zelenko od 29. 12. 2023
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2023

Společnost IZOLSTAV GROUP, s.r.o. v roce 2023 zvýšila ztrátu o 62 % na 60,0 tis. Kč.

nezveřejňuje
Tržby
60,0 tis. Kč
Ztráta
617,0 tis. Kč
Aktiva
-54,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
109 %
Celková zadluženost
−9,7 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2022 −37,0 tis., 2023 −60,0 tis.2022−37,0 tis.2023−60,0 tis.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2023 nezveřejňuje -60,0 tis. Kč
2022 nezveřejňuje -37,0 tis. Kč

Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2023

Aktiva

  • Dlouhodobý hmotný majetek380,0 tis. Kč
  • Zásoby234,0 tis. Kč
  • Peněžní prostředky3,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál1,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let5,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření za období-60,0 tis. Kč
  • Krátkodobé závazky671,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost samostatně.
Poslední zápis v rejstříku: 12. 10. 2026
Datová schránka: yms9qxn
Další aktivní firmy na adrese sídla: 50

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

4 listin · 2 účetních závěrek
2020
bez roku

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí sídla

  • Zbraslavská 12/11, Malá Chuchle, 15900 Praha9. 6. 2020 – 23. 10. 2024

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • László Sevcsenkójednatel, společník9. 6. 2020 – 20. 3. 2024

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma IZOLSTAV GROUP, s.r.o. v insolvenci?

IZOLSTAV GROUP, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma IZOLSTAV GROUP, s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2023 IZOLSTAV GROUP, s.r.o. vykázala ztrátu 60,0 tis. Kč.

Je IZOLSTAV GROUP, s.r.o. plátce DPH?

IZOLSTAV GROUP, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma IZOLSTAV GROUP, s.r.o. sídlí?

IZOLSTAV GROUP, s.r.o. má sídlo na adrese Podnikatelská 553, Praha, 190 11.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗