Euro Market Group s.r.o.
IČO 09082018
· DIČ CZ09082018
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE)
Velkoobchod · 46900
Počet zaměstnanců
10 - 19 zaměstnanců
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
Spisová značka
C 39221/KSPL
Dotace a EU fondy
1 záznamů
Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
B
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma Euro Market Group s.r.o. v insolvenci?
Euro Market Group s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Euro Market Group s.r.o. plátce DPH?
Euro Market Group s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Euro Market Group s.r.o. sídlí?
Euro Market Group s.r.o. má sídlo na adrese Hájkova, Domažlice, 34401.