Auto Break s.r.o.

IČO 09034030 · DIČ CZ09034030

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
V Občanském domově, Praha
Odvětví (NACE)
Realitní činnost · 6820
Datum vzniku
2020-03-25
Tržby 2025
7,9 mil. Kč
Výsledek hospodaření 2025
161,0 tis. Kč
Počet zaměstnanců
6 - 9 zaměstnanců
Základní kapitál
50,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 329520/MSPH

Hlavní předmět podnikání
Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2025 7,9 mil. Kč 161,0 tis. Kč
2024 5,4 mil. Kč 134,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

A

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Auto Break s.r.o. v insolvenci?

Auto Break s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Auto Break s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Auto Break s.r.o. tržby 7,9 mil. Kč.

Je Auto Break s.r.o. plátce DPH?

Auto Break s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Auto Break s.r.o. sídlí?

Auto Break s.r.o. má sídlo na adrese V Občanském domově, Praha, 14000.