INDIGO Plus, s.r.o.
IČO 08862958
· DIČ CZ08862958
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE)
Stravování a pohostinství · 56100
Počet zaměstnanců
10 - 19 zaměstnanců
Základní kapitál
10,0 tis. Kč
Spisová značka
C 115827/KSBR
Dotace a EU fondy
2 záznamů
Hlavní předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
B
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma INDIGO Plus, s.r.o. v insolvenci?
INDIGO Plus, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je INDIGO Plus, s.r.o. plátce DPH?
INDIGO Plus, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma INDIGO Plus, s.r.o. sídlí?
INDIGO Plus, s.r.o. má sídlo na adrese Nové sady, Brno, 60200.