ECOBBE Group s.r.o.

IČO 08543747 · DIČ CZ08543747

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Poděbradská, Praha
Odvětví (NACE)
Realitní činnost · 6831
Datum vzniku
2019-09-26
Tržby 2021
951,0 tis. Kč
Výsledek hospodaření 2021
-1,2 mil. Kč
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
1,0 tis. Kč
Spisová značka
C 320719/MSPH

Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma ECOBBE Group s.r.o. v insolvenci?

ECOBBE Group s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma ECOBBE Group s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2021 měla ECOBBE Group s.r.o. tržby 951,0 tis. Kč.

Kde firma ECOBBE Group s.r.o. sídlí?

ECOBBE Group s.r.o. má sídlo na adrese Poděbradská, Praha, 19800.