DKV engineering, s.r.o.

IČO 08334811

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Mládežnická, Strakonice
Odvětví (NACE)
Výstavba budov · 412
Datum vzniku
2019-07-11
Tržby 2024
75,0 tis. Kč
Výsledek hospodaření 2024
37,0 tis. Kč
Základní kapitál
100 Kč
Spisová značka
C 29022/KSCB

Hlavní předmět podnikání
Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2024 75,0 tis. Kč 37,0 tis. Kč
2023 21,0 tis. Kč -11,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma DKV engineering, s.r.o. v insolvenci?

DKV engineering, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma DKV engineering, s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2024 měla DKV engineering, s.r.o. tržby 75,0 tis. Kč.

Kde firma DKV engineering, s.r.o. sídlí?

DKV engineering, s.r.o. má sídlo na adrese Mládežnická, Strakonice, 38601.