Studio Atelier Projekt s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 08295603
DIČ: CZ08295603
Lyčkovo náměstí 461/10, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Výstavba budov
4120
Datum vzniku:
26. 6. 2019
Základní kapitál:
20,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 316504/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Projektová činnost ve výstavbě; Provádění staveb, jejich změn a odstraňování …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Petr Slavíček od 26. 6. 2019jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Studio Atelier Projekt s.r.o. v insolvenci?
Studio Atelier Projekt s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Studio Atelier Projekt s.r.o. plátce DPH?
Studio Atelier Projekt s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Studio Atelier Projekt s.r.o. sídlí?
Studio Atelier Projekt s.r.o. má sídlo na adrese Lyčkovo náměstí 461/10, Praha, 186 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗