MK & synove s.r.o.

IČO 08279799

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Davídkova, Praha
Datum vzniku
2019-07-13
Tržby 2025
2,0 tis. Kč
Základní kapitál
20,0 tis. Kč
Spisová značka
C 316116/MSPH

Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2025 2,0 tis. Kč
2024 1,6 mil. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma MK & synove s.r.o. v insolvenci?

MK & synove s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma MK & synove s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla MK & synove s.r.o. tržby 2,0 tis. Kč.

Kde firma MK & synove s.r.o. sídlí?

MK & synove s.r.o. má sídlo na adrese Davídkova, Praha, 18000.