MD7883 construct s.r.o.

IČO 08165980 · DIČ CZ08165980

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Jaurisova, Praha
Odvětví (NACE)
Výstavba budov · 41
Datum vzniku
2019-05-14
Tržby 2022
8,4 mil. Kč
Výsledek hospodaření 2022
-437,0 tis. Kč
Základní kapitál
10,0 tis. Kč
Spisová značka
C 314057/MSPH

Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2022 8,4 mil. Kč -437,0 tis. Kč
2021 8,0 mil. Kč 314,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma MD7883 construct s.r.o. v insolvenci?

MD7883 construct s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma MD7883 construct s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2022 měla MD7883 construct s.r.o. tržby 8,4 mil. Kč.

Kde firma MD7883 construct s.r.o. sídlí?

MD7883 construct s.r.o. má sídlo na adrese Jaurisova, Praha, 14000.