V-Flex partner s.r.o.
IČO 08005559
· DIČ CZ08005559
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Dubice 92, Řehlovice
Odvětví (NACE)
Plasty a guma · 22
Výsledek hospodaření 2024
-84,0 tis. Kč
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
20,0 tis. Kč
Spisová značka
C 43346/KSUL
Předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
| 2024 |
2,7 mil. Kč |
-84,0 tis. Kč |
| 2023 |
2,9 mil. Kč |
-10,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.
C
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma V-Flex partner s.r.o. v insolvenci?
V-Flex partner s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma V-Flex partner s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2024 měla V-Flex partner s.r.o. tržby 2,7 mil. Kč.
Je V-Flex partner s.r.o. plátce DPH?
V-Flex partner s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma V-Flex partner s.r.o. sídlí?
V-Flex partner s.r.o. má sídlo na adrese Dubice 92, Řehlovice, 40002.