INT-EX living s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Mgr. Miloš Kopecký od 13. 3. 2019jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
12 listin · 6 účetních závěrek- účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026C 37610/SL13/KSPL
- notářský zápis [NZ 298/2025]C 37610/SL11/KSPL
- účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2022C 37610/SL5/KSPL· založeno 14. 12. 2022
- účetní závěrka [2020]C 37610/SL4/KSPL
- notářský zápis [NZ 135/2020]C 37610/SL2/KSPL
- účetní závěrka [2019] příloha,rozvahaC 37610/SL3/KSPL· založeno 18. 11. 2020
- notářský zápis [NZ 329/2019]C 37610/SL1/KSPL
- ostatní doklad o koupi závoduC 37610/SL6/KSPL
- ostatní doklad o koupi zavoduC 37610/SL9/KSPL
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí názvy
- MONA.KO kuchyně s.r.o.13. 3. 2019 – 11. 6. 2025
Předchozí sídla
- Plovární 478/1, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň24. 2. 2023 – 8. 11. 2023
- sady Pětatřicátníků 48/33, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň13. 3. 2019 – 24. 2. 2023
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma INT-EX living s.r.o. v insolvenci?
INT-EX living s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je INT-EX living s.r.o. plátce DPH?
INT-EX living s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma INT-EX living s.r.o. sídlí?
INT-EX living s.r.o. má sídlo na adrese Diamantová 854/3, Plzeň, 312 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗