Servizio veloce s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Martin Sedlický od 10. 2. 2025jednatel
-
René Láník od 3. 2. 2021společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2023
Společnost Servizio veloce s.r.o. v roce 2023 se propadla ze zisku do ztráty 742,0 tis. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2023 | nezveřejňuje | -742,0 tis. Kč |
| 2022 | nezveřejňuje | 54,0 tis. Kč |
Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2023
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek441,0 tis. Kč
- Zásoby969,0 tis. Kč
- Krátkodobé pohledávky548,0 tis. Kč
- Peněžní prostředky859,0 tis. Kč
- Časové rozlišení12,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál10,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let93,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření za období-742,0 tis. Kč
- Dlouhodobé závazky109,0 tis. Kč
- Krátkodobé závazky3,4 mil. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
1 listin · 1 účetních závěrekZdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Plzeňská 2145/20, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice28. 3. 2019 – 1. 4. 2024
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Ing. Dita Matušovájednatel28. 3. 2019 – 31. 3. 2024
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Servizio veloce s.r.o. v insolvenci?
Servizio veloce s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je firma Servizio veloce s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2023 Servizio veloce s.r.o. vykázala ztrátu 742,0 tis. Kč.
Je Servizio veloce s.r.o. plátce DPH?
Servizio veloce s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Servizio veloce s.r.o. sídlí?
Servizio veloce s.r.o. má sídlo na adrese Křesínská 1118, Hluboká nad Vltavou, 373 41.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗