NIVIS MB, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 07619685
DIČ: CZ07619685
Okružní 1141, Kosmonosy

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Okružní 1141, Kosmonosy Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Zemědělství 016
Datum vzniku: 6. 11. 2018
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 304182/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Bc. Radek Mydlář od 6. 11. 2018
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Ing. Přemysl Studničný od 6. 11. 2018
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2020 neověřeno neověřeno
2019 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Každý jednatel zastupuje společnost samostatně. V záležitostech týkajících se zatěžování a zcizování nemovitostí, zatěžování společnosti úvěrem, podepisování směnek a obchodních transakcí přesahujících 50.000,- Kč, je k právnímu jednání potřeba souhlasu obou jednatelů.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

3 listin · 2 účetních závěrek
2020
2019

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma NIVIS MB, s.r.o. v insolvenci?

NIVIS MB, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je NIVIS MB, s.r.o. plátce DPH?

NIVIS MB, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma NIVIS MB, s.r.o. sídlí?

NIVIS MB, s.r.o. má sídlo na adrese Okružní 1141, Kosmonosy, 293 06.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗