Inger Corp s.r.o.

IČO 07558708 · DIČ CZ07558708

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Bílkova 855/19, Praha
Odvětví (NACE)
Ostatní odborné služby · 74
Datum vzniku
2018-10-17
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 302130/MSPH

Předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Inger Corp s.r.o. v insolvenci?

Inger Corp s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Inger Corp s.r.o. plátce DPH?

Inger Corp s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Inger Corp s.r.o. sídlí?

Inger Corp s.r.o. má sídlo na adrese Bílkova 855/19, Praha, 11000.