Italo In Development s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 07522037
DIČ: CZ07522037
Moskevská 1464/61, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Moskevská 1464/61, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Realitní činnost 6820
Datum vzniku: 5. 10. 2018
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 302376/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Antonio Ciullo od 10. 1. 2019
    jednatel
  • Italo Consulting s.r.o. od 16. 1. 2019
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma Italo In Development s.r.o. v insolvenci?

Italo In Development s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Italo In Development s.r.o. plátce DPH?

Italo In Development s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Italo In Development s.r.o. sídlí?

Italo In Development s.r.o. má sídlo na adrese Moskevská 1464/61, Praha, 101 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗