Sofie Glamour s.r.o.

IČO 07293941

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Chudobín 17, Litovel
Odvětví (NACE)
Osobní služby · 96020
Datum vzniku
2018-08-14
Tržby 2024
289,0 tis. Kč
Výsledek hospodaření 2024
2,0 tis. Kč
Základní kapitál
10,0 tis. Kč
Spisová značka
C 75290/KSOS
Dotace a EU fondy
2 záznamů

Předmět podnikání (výběr)
kosmetické služby; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona: -nakládání s odpady (vyjma nebezpečných),…; masérské, rekondiční a regenerační služby …

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2024 289,0 tis. Kč 2,0 tis. Kč
2023 498,0 tis. Kč 5,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Sofie Glamour s.r.o. v insolvenci?

Sofie Glamour s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Sofie Glamour s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2024 měla Sofie Glamour s.r.o. tržby 289,0 tis. Kč.

Kde firma Sofie Glamour s.r.o. sídlí?

Sofie Glamour s.r.o. má sídlo na adrese Chudobín 17, Litovel, 78321.