MP Developers s.r.o.

IČO 07055285 · DIČ CZ07055285

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Křižíkova 710/30, Praha
Odvětví (NACE)
Výzkum a vývoj · 72
Datum vzniku
2018-04-19
Tržby 2024
107,7 mil. Kč
Výsledek hospodaření 2024
45,3 mil. Kč
Počet zaměstnanců
6 - 9 zaměstnanců
Základní kapitál
10,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 429661/MSPH

Předmět podnikání (výběr)
Zprostředkování obchodu a služeb; Velkoobchod a maloobchod; Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnos… …

B

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma MP Developers s.r.o. v insolvenci?

MP Developers s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma MP Developers s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2024 měla MP Developers s.r.o. tržby 107,7 mil. Kč.

Je MP Developers s.r.o. plátce DPH?

MP Developers s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MP Developers s.r.o. sídlí?

MP Developers s.r.o. má sídlo na adrese Křižíkova 710/30, Praha, 18600.