SCI FRAME s.r.o.

IČO 06494897 · DIČ CZ06494897

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Helfertova 335/17, Brno
Odvětví (NACE)
Architektura a inženýrství · 71110
Datum vzniku
2017-10-04
Tržby 2024
200,0 tis. Kč
Výsledek hospodaření 2024
-383,0 tis. Kč
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
50,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 102414/KSBR

Předmět podnikání (výběr)
Správa vlastního majetku; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení …

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2024 200,0 tis. Kč -383,0 tis. Kč
2023 1,3 mil. Kč 167,0 tis. Kč
2022 5,3 mil. Kč 3,3 mil. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

A

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma SCI FRAME s.r.o. v insolvenci?

SCI FRAME s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma SCI FRAME s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2024 měla SCI FRAME s.r.o. tržby 200,0 tis. Kč.

Je SCI FRAME s.r.o. plátce DPH?

SCI FRAME s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma SCI FRAME s.r.o. sídlí?

SCI FRAME s.r.o. má sídlo na adrese Helfertova 335/17, Brno, 61300.