Energie do firem s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Milada Nováková od 11. 12. 2019jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
12 listin · 9 účetních závěrek- účetní závěrka [2020]C 102118/SL6/KSBR
- účetní závěrka [2019]C 102118/SL4/KSBR
- notářský zápis [NZ 755/2019, N 617/2019]C 102118/SL3/KSBR· založeno 11. 12. 2019
- notářský zápis [NZ 886/2019, N 698/2019]C 102118/SL2/KSBR
- účetní závěrka [2018]C 102118/SL5/KSBR
- notářský zápis [NZ 843/2017, N 728/2017]C 102118/SL1/KSBR
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Energie do firem s.r.o. v insolvenci?
Energie do firem s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Energie do firem s.r.o. plátce DPH?
Energie do firem s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Energie do firem s.r.o. sídlí?
Energie do firem s.r.o. má sídlo na adrese Nové sady 988/2, Brno, 602 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗