PERFEKTLAK MS s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 06209220
DIČ: CZ06209220
Luční 323, Český Těšín

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Luční 323, Český Těšín Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Prodej a opravy vozidel 45200
Datum vzniku: 21. 6. 2017
Základní kapitál: 30,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 71063/KSOS
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Opravy silničních vozidel; Klempířství a oprava karoserií …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Marcin Andrzej Sikora od 21. 6. 2017
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně a v plném rozsahu

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

17 listin · 12 účetních závěrek
2023
2022
2021
2020
2019
2017

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma PERFEKTLAK MS s.r.o. v insolvenci?

PERFEKTLAK MS s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je PERFEKTLAK MS s.r.o. plátce DPH?

PERFEKTLAK MS s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma PERFEKTLAK MS s.r.o. sídlí?

PERFEKTLAK MS s.r.o. má sídlo na adrese Luční 323, Český Těšín, 737 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗