Raptor Technologies s.r.o.
IČO 05619408
· DIČ CZ05619408
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE)
Architektura a inženýrství · 7112
Výsledek hospodaření 2025
538,0 tis. Kč
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
350,0 tis. Kč
Spisová značka
C 25554/KSCB
Veřejné zakázky (dodavatel)
1 záznamů
Hlavní předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
| 2025 |
27,0 mil. Kč |
538,0 tis. Kč |
| 2024 |
— |
953,0 tis. Kč |
| 2023 |
— |
154,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.
B
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma Raptor Technologies s.r.o. v insolvenci?
Raptor Technologies s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma Raptor Technologies s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Raptor Technologies s.r.o. tržby 27,0 mil. Kč.
Je Raptor Technologies s.r.o. plátce DPH?
Raptor Technologies s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Raptor Technologies s.r.o. sídlí?
Raptor Technologies s.r.o. má sídlo na adrese Chýnovská, Tábor, 39002.