GREEN IDEAS s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 05118204
DIČ: CZ05118204
Werichova 4562/2, Prostějov

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Werichova 4562/2, Prostějov Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Ostatní odborné služby 7490
Datum vzniku: 27. 5. 2016
Základní kapitál: 50,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 93661/KSBR
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: - poskytování služeb p…; Ostraha majetku a osob

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jana Cekulová od 22. 5. 2024
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost GREEN IDEAS s.r.o. v roce 2025 se propadla ze zisku do ztráty 380,0 tis. Kč.

nezveřejňuje
Tržby
380,0 tis. Kč
Ztráta
553,0 tis. Kč
Aktiva
469,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
15 %
Celková zadluženost
−68,7 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2023 12,0 tis., 2024 2,0 tis., 2025 −380,0 tis.202312,0 tis.20242,0 tis.2025−380,0 tis.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 nezveřejňuje -380,0 tis. Kč
2024 nezveřejňuje 2,0 tis. Kč
2023 nezveřejňuje 12,0 tis. Kč

Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Dlouhodobý hmotný majetek164,0 tis. Kč
  • Peněžní prostředky389,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál50,0 tis. Kč
  • Fondy ze zisku425,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let374,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření za období-380,0 tis. Kč
  • Krátkodobé závazky84,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

25 listin · 14 účetních závěrek
bez roku

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma GREEN IDEAS s.r.o. v insolvenci?

GREEN IDEAS s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma GREEN IDEAS s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 GREEN IDEAS s.r.o. vykázala ztrátu 380,0 tis. Kč.

Je GREEN IDEAS s.r.o. plátce DPH?

GREEN IDEAS s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma GREEN IDEAS s.r.o. sídlí?

GREEN IDEAS s.r.o. má sídlo na adrese Werichova 4562/2, Prostějov, 796 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗