Skinners Technologies s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 05019851
DIČ: CZ05019851
Cyrilská 508/7, Brno
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Oděvní průmysl
143
Datum vzniku:
22. 4. 2016
Základní kapitál:
10,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 93131/KSBR
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. s obory činností náležejících do živnosti…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Mgr. Petr Procházka od 22. 4. 2016jednatel
-
Skinners International Group s.r.o. od 28. 2. 2023společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Skinners Technologies s.r.o. v insolvenci?
Skinners Technologies s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Skinners Technologies s.r.o. plátce DPH?
Skinners Technologies s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Skinners Technologies s.r.o. sídlí?
Skinners Technologies s.r.o. má sídlo na adrese Cyrilská 508/7, Brno, 602 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗