NT technics s.r.o.

IČO 04134575 · DIČ CZ04134575

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
5. května, Chotěboř
Odvětví (NACE)
Stroje a zařízení · 28
Datum vzniku
2015-06-02
Tržby 2024
72,9 mil. Kč
Výsledek hospodaření 2024
1,8 mil. Kč
Počet zaměstnanců
25 - 49 zaměstnanců
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 35274/KSHK
Dotace a EU fondy
12 záznamů

Hlavní předmět podnikání
Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2024 72,9 mil. Kč 1,8 mil. Kč
2023 31,5 mil. Kč -4,9 mil. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

B

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma NT technics s.r.o. v insolvenci?

NT technics s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma NT technics s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2024 měla NT technics s.r.o. tržby 72,9 mil. Kč.

Je NT technics s.r.o. plátce DPH?

NT technics s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma NT technics s.r.o. sídlí?

NT technics s.r.o. má sídlo na adrese 5. května, Chotěboř, 58301.